שירות חדש בישראל: ברכות בהתאמה אישית

ברכות בהתאמה אישית

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אין ספק, שכתיבה של ברכות לאירועי חיים שונים הפכה לחלק בלתי נפרד מאורח החיים שלנו. מהיום, שירות חדש בישראל מאפשר לכם ליצור ברכה מותאמת אישית ללא כל עלות. איך זה עובד?

מקובל יהיה לומר שכל אחד ואחת מאיתנו מוזמן לאירוע חגיגה כזה או אחר מספר רב של פעמים בשנה. חגיגת בר המצווה של האחיין, החתונה של בן הדוד הקרוב, אירוע הפרישה של האבא ואפילו ברית המילה של הנכד – כולם מהווים הזדמנות מצויינת לרגש את הקרובים לנו באמצעות המילים הנכונות. אולם, מקובל לא פחות יהיה לומר, שלא כל בני האדם נולדו עם כישרון כתיבה, שיאפשר להם לייצר ברכות איכותיות ומרגשות, תוך שמירה על חריזה ותיבול ציטטות ידועות בצורה מרשימה. בדיוק לשם כך, מציע אתר חדש בישראל את הפיתרון האולטימטיבי.

בחזרה לשנת 2018: הסופר והסאטיריקן נדב כהן, מחליט לשים סוף להעדר היכולת של אזרחים במדינת ישראל לייצר ברכות שנונות ומקוריות לכל אירוע חיים. הוא מקים אתר חדש, בשם אתר הברכות השלם, ומעלה אליו, בתדירות יומית, מאות רבות של ברכות לכל סוג של אירוע חיים: תינוק שנולד, חתונות, ברכות לימי הולדת, אירוע פרישה, בר מצווה ובת מצווה, ועוד ועוד. נדב מחליט לתבל את הברכות בציניות ובהומור השמורים רק לו, ולהפוך יצירה של ברכת יום הולדת צינית ומשעשעת לעניין של מה בכך.

כל שנדרש מן הגולש לעשות הוא לגלוש אל אתר הברכות השלם, לבחור בקטגוריית אירוע החיים הרלוונטית לו, לעיין בברכות השונות המתעדכנות באופן תדיר בכל קטגוריה, ולבחור את הברכה שאיתה הוא יהיה שלם בצורה הנכונה והטובה ביותר.

נשאלת, אם כן, השאלה, מה מבדיל את אתר הברכות השלם מאתרי ברכות אחרים? ובכן, התשובה היא פשוטה. בעוד שלאתרי ברכות כלליים מעלים הכותבים את הברכות שכתבו אל האתר, לא תמיד לאחר ביצוע בקרת איכות מוקפדת, הרי שלאתר הברכות השלם מעלה הסופר והסאטיריקן נדב כהן את הברכות לאחר תהליך מוקפד של הבטחת איכות, הן לשונית, הן תחבירית והן ספרותית. שנית, בניגוד לאתרי ברכות של כותבי ברכות מקצועיים, המציעים שירותים שונים תמורת סכומי כסף נכבדים, מאפשר לכם אתר הברכות השלם לקבל ברכות שנונות לכל אירוע חיים, בחינם לגמרי.

 

לכן, בפעם הבאה שאירוע חגיגי מתקרב אל תהססו: פנו לאתר הברכות השלם ותצאו עם ברכה מנצחת.