טיפול זוגי – האם הוא באמת יכול לעזור לזוגיות?

טיפול זוגי

שיתוף פוסט:

רבים הם הזוגות הפונים כיום לקבל טיפול זוגי. הסיבות לכך יכולות להיות רבות ושונות. כאן נכתוב על נושא זה: טיפול זוגי – האם הוא באמת יכול לעזור לזוגיות?

מהי זוגיות טובה?

זוהי בהחלט שאלת השאלות כי כל אחד מגדיר זוגיות טובה בדרך אחרת. אולם קיים גם קונצנזוס: חייבת להתקיים חברות בין בני הזוג, מחויבות הדדית, משיכה פיזית ואינטימיות.

כאשר כל אלה אינם קיימים, זה הזמן לפנות אל טיפול זוגי , לפני שמערכת היחסים תידרדר.

זוגיות דורשת השקעה

יחסים זוגיים טובים, אינם מובן מאליו. יש לעבוד ולהשקיע, לרענן את הקשר ובשום פנים ואופן לא להזניח.

קשיים בזוגיות

אף זוג לא יכול להעיד שלא חווה קשיים בזוגיות, אולם חייבת להיות מוטיבציה להתמודד עם הקשיים הללו.

פנייה לטיפול זוגי

כאשר אתם מרגישים שהיחסים כבר לא דומים למה שהיו פעם, מומלץ לפנות למטפל זוגי, בהחלט אין מה להפסיד, אלא רק להרוויח.
מטפל זוגי הינו גורם אובייקטיבי המקבל את התמונה בכללותה מצד שני בני הזוג.
לא כל הזוגות מסוגלים להתמודד עם הקשיים לבד, הקונפליקטים הינם מרובים, מה שיוצר אווירה עכורה. אווירה זו משפיעה לרעה גם על הילדים ואולי במיוחד עליהם.

אין לדחות טיפול זוגי

ככל שדוחים את הטיפול הזוגי, הולכים וקטנים הסיכויים לשקם את הקשר. לכן כה מומלץ לפנות למטפל זוגי מנוסה ובעל ניסיון, גורם מקצועי אשר יסייע לכם לאחות את השברים, אשר לעיתים ימליץ גם לכל אחד מבני הזוג לגשת אל טיפול אישי אשר יסייע לכם לחזק את התהליך.

יתרונות טיפול זוגי

לטיפול זוגי יתרונות מרובים. קיימת שיטת טיפול המכונה FIT, באמצעותה יוכלו לעזור לכם ולהיזכר בכל אותם דברים שאיחדו ביניכם לפני כן, ביסודות של הזוגיות שלכם ולרכוש ארגז כלים בכדי שתתנהלו נכון, אולי תתפלאו לדעת, לאחר הטיפול תרגישו שאתם זוג טרי.

מוצרי ציפורניים

טיפוח הוא דבר מאוד חשוב, לא רק לנראות, אל גם לבריאות. כאשר אנחנו מטפחים את גופנו וגם דואגים לו, זה אומר שאנחנו מקפידים שהוא תמיד

קרא עוד »

מה תלמדו בסדנת כתיבה?

הסדנה מיועדת לכותבים שרוצים ללמוד עוד על הענף ועתידו. הסדנה תהיה קורס כתיבה אינטנסיבי בן שלושה ימים שיכסה את כל יסודות הכתיבה עבור אפליקציות אינטרנט

קרא עוד »

מי נחשב אומן על חושי?

בעבר לא היו לנו כלים לנתח את תפקודי הגוף. כיום, יש לנו הרבה טכנולוגיות שיכולות לעזור לנו להבין טוב יותר את הגוף שלנו. ישנן טכנולוגיות

קרא עוד »