תחפושות לנשים

תחפושות לנשים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כל אחד בכל גיל ומכל מגזר נהנה להחליף זהות מידי פעם ולעמוד מאחורי דמות אחרת. יש בכך הרבה מן השעשוע אך גם הרבה מן השחרור. האדם המתחפש נכנס לרגע לדמות אחרת ונהנה מחיים אחרים בזהות שאולה. למרות שהתחפושת של בובות ענק למשל היא לא דבר פנימי וזהו למעשה רק אקט חיצוני, עדיין יש בתחפושת דבר שמצליח להשפיע על הפנימיות של האדם. כי החיצונית תמיד משפיעה על הפנימיות גם אם האדם שמתחפש עושה את זה מתוך אילוץ.

התחפושת המושלמת

בגלל שלתחפושת יש כל כך הרבה מה לומר על הפנימיות של האדם, על כן אנחנו יכולים להבין גם את הכיוון ההפוך. לא כל אחד מוכן להתחפש לכל דמות. כלומר, האדם איכשהו מצליח להתחבר לדמות שאותה הוא רוצה לגלם באמצעות התחפושת ועל כן הוא יבחר מהמבחר של חנות תחפשות דווקא בתחפושת הספציפית בה הוא יבחר. מה שאומר, תחפושת זה ממש לא בגד ארעי ליום אחד שלא צריך להעניק לו את החשיבות שלו.

כי בתחפושת יש הרבה יותר מעבר לזה.

על מה צריך לשים דגש בבחירת התחפושת?

יש כמה נתונים חשובים שיש לתת עליהם את הדעת בעת הבחירה בתחפושת.

  • איכות – חשוב לדעת כי דווקא בתחום של תחפושות לנשים חוגגת הרבה השרלטנות. יצרנים סבורים כי בגד שאמור להיות בשימוש מועט כל כך לא חייב להיות איכותי ומושקע. על כן הם לעיתים מזלזלים באיכות התפירה או באביזרים הנלווים והם יוצרים תחפושת שהיא חד פעמית בלבד. מה שאומר תחפושת לא איכותית כלל. אדם שמשלם על תחפושת כן רוצה אותה מושלמת ויש לשים לב לנתון הזה. 
  • בטיחות – תחפושת אמורה להחיות תקנית על מנת שהיא לא תסכן את המחופש ואת סביבתו.
  • מקוריות – כל אחד רוצה להיות מקורי בתחפושת שלו ועל זה יש לשים דגש מיוחד בעת הקנייה.