מה זה קורדיספס

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

ניתן למצוא כיום בטבע לא מעט מזונות איכותיים, שבכולם לסייע למערכת החיסון שלנו, לטפל במחלות שונות ולגרום לגוף שלנו להיות בריא יותר. אחד מהמזונות הידועים כבעלי סגולות ריפוי איכותיות מאוד הוא: פטריית הקורדיספס. מדובר על פטרייה בעלת סגולות רפואיות עוצמתיות מאוד והאדם משתמש בה מזה כ1500 שנה. הסינים טוענים שמדובר בפטרייה שמאריכה את החיים.

מהי פטריית הקורדיספס

אדם שגופו בריא, הוא אדם שגופו בעל מנגנון יעיל אשר מסייע לו להחלים בפולשים חיצוניים ובכך למנוע מהגוף לחלות. אולם, אצל לא מעט אנשים מערכת החיסון לא פועלת כנדרש. במקרים שכאלה, ניתן למצוא בטבע מזונות שונים וצמחי מרפא, אשר בכוחם לחזק את המערכת החיסונית של האדם ולסייע לגופו להתמודד עם זיהומים ומחלות שונים. פטריית הקורדיספס היא אחת מהמזונות היעילים ביותר המצויים בטבע לצורך חיזוק הגוף והמערכת החיסונית שלו, על מנת לאפשר לגוף להתמודד עם מחלות וזיהומים שונים ולהיות חזק ובריא. הפטרייה כוללת יותר מ680 מינים. היא באורך של 4-11 ס"מ וניתן למצוא אותה בעיקר בהרי הסין וההימלאיה בסביבה לחה ומכוסה עשב ושלג. בעבר, לא היה קל למצוא את הפטרייה ולאסוף אותה, אולם כיום ניתן לגדל את הפטרייה הזו בתנאי מעבדה.

כיצד מסייעת הפטרייה לחיזוק הגוף

פעילות הקורדיספס רלוונטית לצורך חיזוק הגוף לאחר מחלה או כל מצב אחר שגרם לגוף להיות תשוש לפרק זמן ארוך. מדובר על פטריה יעילה מאוד מבחינה רפואית, אך בד בבד, גם יקרה מאוד. הפטרייה מחזקת את הגוף ותומכת בו, היא אנטי בקטריאלית, אנטי ויראלית, אנטי סרטנית, משקמת כבד, מטפלת בבעיות בכליות ועוד. ישנן תופעות לוואי מזעריות לשימוש בפטרייה זו הכוללות לרוב יובש בפה וכאבי בטן. מדובר בתרופת לא למגוון מחלות אשר כיום אין להם תרופה ברפואה הקונבנציונלית לפי מה שטוענים מחקרים סינים. הפטרייה רלוונטית לחולי סרטן, לחולי כבד קשים ועוד. ניתן להשיג את הפטרייה אצל אנשי מקצוע העוסקים בתחום רפואה באמצעות צמחי מרפא שונים. חשוב לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום זה, על מנת לקבל הכוונה לגבי מינון רצוי לשימוש בפטרייה בהתאם לכל סוג של מחלה או תופעה גופנית.

קראו גם על: פרוביוטיקה ב-EBR סחר

 

6 טיפים לבחירת מיטת תינוק

בחירת העריסה המושלמת עבור התינוק שלך היא משימה לא פשוטה. יש כל כך הרבה מיטות לתינוקות בשוק וזה יכול להיות קשה למיין את כולן. בפוסט

קרא עוד »

קופסאות אחסון למטבח

הכנת המזון צריכה להיעשות בצורה בטוחה והיגיינית. ניתן להשיג זאת רק על ידי אחסון נכון, הכולל שימוש בכלי מטבח מתאימים ואחסון מזון נכון. עם הופעת

קרא עוד »