אמצעי מניעה לא הורמונלי – מה זה אומר?

אמצעי מניעה לא הורמונלי

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אם בעבר כדי למנוע הריון, היה צורך בגלולות שמכילות הורמונים אשר מונעים את ההיריון – אבל על הדרך עלולים להזיק לגוף האישה – הרי שכיום ישנן שיטות חדישות ומתקדמות יותר למניעת הריון. אחת השיטות שהפכה פופולארית במיוחד ואינה כוללת שימוש בכדורים מזיקים: היא שיטת הדף המלבני. שיטה זאת מאפשרת החדרת דף מלבני למניעת הריון שמתאים לשימוש וגינלי ומכיל קוטל זרע חזק. כיום, יותר ויותר נשים בוחרות בדפים מונעי הריון המוכרים בשם דפי VCF שנועדו למנוע התעברות על ידי החדרת קוטל זרע אל הנרתיק. 

רגע, דף?! מה זה אומר?

כן זה נכון, בקריאה ראשונה ייתכן כי דף מיוחד כזה שמנוע הריון, נראה מוזר. אבל חשוב להבין כי המדע והקידמה הופכים את השיטות למניעת הריון לקלות יותר, מזיקות פחות וכאלה שאפשר להשתמש בהן במהירות ללא צורך בגלולות/ קונדומים, ושאר אמצעי מניעה לא נוחים. 

דף למניעת הריון הוא מלבן קטן שמכיל קוטל זרע. הדף יוצר שכבת הגנה שקוטלת את תאי הזרע ובכך מונעת הריון. בכך אפשר להנות מיחסי מין מלאים בצורה שאינה מגושמת או מעיקה, בעוד שמדובר בדף קטן מאד, אסתטי ונקי שמתמוסס בקלות ואינו מפריע לקיום יחסי המין.

איך זה נראה? 

מי שתרצה להתנסות בדף מונע הריון, תוכל לגלות אריזה סגורה שיש בה כמות דפים קוטלי זרע מוכנים לשימוש. את האריזה אפשר להשיג בבתי מרקחת, בפארמים ובחנויות שונות בעוד שמדובר במוצר שהוא אמצעי מניעה לא הורמונלי שממש לא תרגישי בעת השימוש. הדף מציע יחסי מין ללא הפרעה תוך הגנה טובה מפני הריון – מה שעוזר לרבים להנות מיחסי מין טובים ובטוחים יותר.  

כיצד משתמשים

בכול הנוגע להוראות שימוש, מדובר בדף קטן שמחדירים בקלות ללא כאב או תקלות אל הנרתיק. לאחר מכן הדף מפזר את קוטל הזרע למניעת הריון ומתמוסס בקלות. אם תרצי תוכלי לקרוא יותר על הפעולה והשימוש באתרים של משווקים אשר מוכרים את הפריט, או שניתן לקבל הסבר על דף נלווה שמגיע עם האריזה. 


6 טיפים לבחירת מיטת תינוק

בחירת העריסה המושלמת עבור התינוק שלך היא משימה לא פשוטה. יש כל כך הרבה מיטות לתינוקות בשוק וזה יכול להיות קשה למיין את כולן. בפוסט

קרא עוד »

קופסאות אחסון למטבח

הכנת המזון צריכה להיעשות בצורה בטוחה והיגיינית. ניתן להשיג זאת רק על ידי אחסון נכון, הכולל שימוש בכלי מטבח מתאימים ואחסון מזון נכון. עם הופעת

קרא עוד »