שמות לבנות

שמות לבנות

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כל אימא רוצה להבטיח לבת שלה את השם היפה והמיוחד ביותר. אומנם נכון כי ישנם לא מעט הורים, אשר בוחרים לקרוא לילדים שלהם על שם הסבא או הסבתא, אך ברוב הפעמים ישנו רצון לגוון עם שמות יצירתיים ומקוריים יותר. מגוון השמות היום עצום, דבר שמצד אחד מאפשר חופש בחירה גדול יותר, אך מצד שני, יש צורך לשקול לעומק כל שם, היות ובדרך כלל, יש לו משמעות מסוימת. אומנם רבים אינם מודעים לכך, אך לשם שלנו יש עוצמה. השם יכול לעודד התפתחות של תכונות אופי מסוימות, כמו למשל מנהיגות, חמלה, רגישות, נשיות וכדומה. לכן כדאי מראש להכיר את התכונות השונות של השמות האופציונליים, ורק לאחר מכן, לבחור מתוך רשימת השמות המתאימה לכם ביותר.

כיצד לבחור שמות לבנות?

היום ניתן למצוא מאגרי שמות לבנות רבים ומגוונים, אך מומלץ להיעזר במאגר המספק לא רק רעיונות לשמות, אלא גם פירושים המתאימים לכל שם. באמצעות חיפוש במאגר, ניתן לבחור את השם המתאים ביותר לתינוקת שלכם, על מנת לעודד אצלה תכונות אופי רצויות יותר. כמובן שכדאי לזכור כי תכונות האופי של הילדה יושפעו לא רק מהשם הפרטי שלה, אלא ממגוון רחב של גורמים שונים. אך השם הפרטי בהחלט משפיע על התכונות שהיא תוכל לפתח בהמשך חייה, לכן חשוב לתת על כך את הדעת. ניתן כמובן להיעזר בנומרולוג מקצועי, על מנת להצליב את שם המשפחה עם השם הפרטי ותאריך הלידה, על מנת לסייע בבחירת השם המתאים ביותר.

לסיכום, כל מי שמחפשת שם אידיאלי עבור התינוקת שלה, יכולה להיעזר במאגר שמות גדול ומושקע כמו באתר של עידו הלפרין, המכיל שמות פרטיים שונים בשילוב עם הפירושים שלהם. זוהי דרך נוחה ויעילה, על מנת להשפיע על תכונות האופי העתידיות של התינוקת.

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »