מתכון לעוגת שוקולד VS מתכון לעוגת שמרים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אפיית עוגות ביתיות הפכה לנפוצה ואנשים רבים אימצו את האפיה כחלק משגרת החיים שלהם. ישנם מתכונים רבים לעוגות רבות כאשר לכל אחד ההעדפה האישית שלו איזה סוג או סגנון של עוגה הוא מעדיף ונשאלת השאלה מה עדיף, עוגת שוקולד או עוגות שמרים.

מה היתרונות והחסרונות של כל אחת מהעוגות?

לכל עוגה היתרונות והחסרות שלה, למשל עוגת שוקולד לרוב תהיה יותר פשוטה וקלה להכנה, בעיקר עוגה בחושה אז מערבבים את הכל יחד לתערובת אחידה, יוצקים לתבנית ואופים בתנור, בעוד שעוגת שמרים דורשת יותר זמן והתעסקות שכן בצק שמרים צריך תהליך התפחה וכל תהליך הכנת עוגת שמרים עלול לקחת כמה שעות טובות. בנוסף אפיה של עוגת שוקולד לרוב תהיה פשוטה וקל לבדוק האם העוגה אפויה ומוכנה או לא בניגוד לעוגת שמרים, אז לעיתים החלק החיצוני של העוגה נראה מוכן אך החלק הפנימי לא אפוי מספיק. עוגת שמרים היא יותר קראנצ'ית ויבשה בעוד שעוגת שוקולד היא לרוב יותר רכה וספוגית ובמרבית המקרים מגיעה עם קרם לציפוי.

אז מה עדיף עוגת שוקולד או עוגת שמרים?אין ספק שבעקרון מדובר על עניין של טעם והעדפה אישית. עוגת שוקולד לרוב היא עוגה שכולם אוהבים, במרבית המקרים ניתן למצוא מתכונים קלים ופשוטים שאינם דורשים כישורים או כלי אפיה מיוחדים בעוד שעוגת שמרים יכולה להיות מעט יותר מאתגרת ואם האדם אינו ממש מכיר את עולם האפיה ובייחוד את נושא העבודה עם בצק שמרים יש סיכוי שהעוגה לא תצא מוצלחת במיוחד. יחד עם זאת באתר https://metukimil.co.il/ יש מתכונים פשוטים וקלים לעוגת שמרים שיכולה להתאים גם לכאלו שאינם מכירים את נושא בצק השמרים, וכמובן שיש עוגת שמרים שוקולד אז אפשר להנות מהשילוב של עוגת שמרים ושוקולד.

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »