שינוי קריירה עם ילדים: כך תעשי זאת נכון

חברת השמה

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אם את מעוניינת לעשות שינוי בקריירה, אז דעי לך שאת לא לבד. ישנן נשים רבות שעשו שינוי כזה והוא עשה להן טוב, וישנם לא מעט גורמים וכלים אשר יכולים לעזור לך. שינוי כזה הוא מובן, בוודאי אם יש ילדים ברקע וצריך לשלב בין קריירה טובה ונוחה לבין טיפול בילדים. אין לך מה לחשוש, גם אם נדמה לך שמדובר בצעד מפחיד ובוודאי אם את חוששת מהתוצאות האפשרויות, כאמור, יש ישנן דרכים כיצד לעשות את זה בצורה בטוחה ונוחה.

כיצד תוכלי לשנות את הקריירה שלך בצורה פשוטה?

חברות השמה

הדבר הראשון שנכון לעשות לפני שניגשים לשינוי באופי הקריירה, הוא לפנות אל גורמים מקצועיים שמתמחים בכך. לכן, היעזרי בחברת השמה. שם תוכלי גם לקבל ייעוץ, אך חשוב מכך, הצוות בחברה ידע לספק לך את כל הצעות עבודה מתאימות לסוג המשרה שאת מחפשת, בין אם זו משרה מהבית ובין אם זו משרה לחצי יום.

לוחות דרושים

שינוי קריירה, מחייב שינוי בסוג המשרה. אחד האמצעים שעומדים לרשותך בשביל למצוא משרה שתתאים לך, הם לוחות דרושים, שם תוכלי להתמקד במשרות שמתאימות לך באופן ספציפי. מאחר והחברות השונות מציעות משרות דומות למה שאת מחפשת, אז לא תצטרכי להסביר או לא תצטרכי לציין במיוחד בראיון העבודה, איך תרצי לעבוד. תיאום הציפיות מתבצע מעצם זה שפנית להצעת עבודה עבור משרה שדומה למה שאת מחפשת.

קריירה בתור עצמאית

בעידן הנוכחי, אימהות עם ילדים יכולות לעבוד מהבית בתור עצמאיות ולנהל את לוח הזמנים שלהן כפי שנוח להן. זו יכולה להיות עבודה דרך אתרי אינטרנט מסוימים או עבודה בתור עצמאית, פרילנסרית שעובדת עבור לקוחות שונים, מבלי שיש צורך להגיע למשרד. זה יכול להיות אופטימאלי עבור נשים שמתמחות בנושא מסוים או אפילו נשים עם חוש יצירתי שמעוניינות לפתח ולהפוך אותו למקצוע.

לפני שמגיעים להחלטה על שינוי קריירה, חשוב שתחליטי מה בדיוק את מחפשת, איזה סוג משרה, באילו שעות את יכולה לעבוד, ומה תנאי השכר שאת מחפשת. כך יהיה לך הרבה יותר קל למצוא משרה שתתאים לך.