אימון עסקי בשיטת NLP – איך זה עובד?

מאמנת עסקית

שיתוף פוסט:

למי שעדיין לא מכיר, NLP היא שיטה ליצירת שיפור, התקדמות, תיקון ומצוינות בתחומים שונים של החיים. השיטה מסייעת לקדם נושאים רבים באופן יעיל, מהיר ובטוח ולכן היא נחשבת אחד הכלים האפקטיביים ביותר לתמיכה בתהליכי אימון אישי.

איך אפשר לשלב אימון עסקי עם NLP?

אימון עסקי הוא תהליך עוצמתי, המתבצע בעזרת כלים קוגניטיביים שונים, לצורך צמצום פערים בין מה שאתם רוצים שיקרה בחיים שלכם לבין מה שקורה בפועל.

התהליך יכול לסייע לכם בחיים הפרטיים, בזוגיות, עם הילדים, עם העבודה וגם בחיים העסקיים, תוך מיקוד השאיפות והיעדים שלכם והתווית דרך כדי לעמוד ביעדים הללו בהצלחה.

יחד עם זאת, קיימים לא מעט חסמים שונים, המונעים מרוב האנשים להגיע ליעדים שלהם בתחומים שונים בחיים. כאן משתלבת בתמונה שיטת ה NLP.

שיטה אפקטיבית להתמודדות עם אתגרים

שיטת NLP מכוונת לעבודה ישירה, אפקטיבית וממוקדת עם התת מודע. השיטה פועלת במסגרת מיומנויות וטכניקות שונות, כדי לשחרר חסמים רגשיים אצל המתאמן, כאשר תהליכי האימון הקוגניטיביים, אינם מצליחים לחדור ולקדם אותו.

NLP מכוון לעבודה ישירה עם התת מודע. כך ניתן להתגבר בקלות רבה יותר על הרגלים, התניות וחסמים, שנמצאים עמוק בתודעה ומפריעים להתקדמות לעבר היעדים המבוקשים.

לכן, שימוש בטכניקות מעולם ה NLP יכול לסייע לעבור תהליכי אימון באופן יעיל ומהיר הרבה יותר, עם מתן פתרונות לטווח ארוך, שנשארים עם המתאמן לזמן רב ומסייעים לו להתגבר על אתגרים שונים בתחום העסקי.

לסיכום, 

שיטת NLP מספקת טכניקות תומכות לתהליכי אימון עסקי, שהופכות את תהליך האימון אפקטיבי, מהיר וקל יותר. משום כך, מומלץ להיעזר בשירותיהם של מאמנים, המציעים גם שימוש בטכניקות NLP כדי להביא את המתאמנים ליעד המבוקש. 

צרו קשר למידע נוסף עם דורית קיי – מאמנת עסקית.

מוצרי ציפורניים

טיפוח הוא דבר מאוד חשוב, לא רק לנראות, אל גם לבריאות. כאשר אנחנו מטפחים את גופנו וגם דואגים לו, זה אומר שאנחנו מקפידים שהוא תמיד

קרא עוד »

מה תלמדו בסדנת כתיבה?

הסדנה מיועדת לכותבים שרוצים ללמוד עוד על הענף ועתידו. הסדנה תהיה קורס כתיבה אינטנסיבי בן שלושה ימים שיכסה את כל יסודות הכתיבה עבור אפליקציות אינטרנט

קרא עוד »

מי נחשב אומן על חושי?

בעבר לא היו לנו כלים לנתח את תפקודי הגוף. כיום, יש לנו הרבה טכנולוגיות שיכולות לעזור לנו להבין טוב יותר את הגוף שלנו. ישנן טכנולוגיות

קרא עוד »