הצרת היקפים

הצרת היקפים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מודל הגוף הוא נושא שמטריד אנשים ונשים רבים במשך שנים רבות. היו תקופות בהן העריצו את מודל הגוף המלא אך בעשרות השנים האחרונות, המודל הוא גוף רזה, בריא, ללא שומנים מיותרים, חטוב ומעוצב. אנשים רבים לא מצליחים להגיע למודל הזה בכוחות עצמם ובוחרים להיעזר בשיטות חדשניות וטכנולוגיות כדי להגיע למטרה זאת. 

מהי הצרת היקפים

חשוב להבין כי זאת אינה דיאטה וזה אינו פתרון לאורך זמן. שינוי הרגלי תזונה, תזונה בריאה ופעילות גופנית הכרחיים כדי לרדת במשקל. הצרת היקפים היא הליך שבא לסייע לצמצום היקפים וחיטוב הגוף לאחר ירידה במשקל שאינה נראית לעין. בתהליך הצרת היקפים מסירים את שיירי השומן במקומות עקשניים ומחטבים את הגוף באמצעות טכנולוגיות שונות. 

הצרת היקפים בבטן אפשר לעשות בכמה טכניקות, באמצעות אולטרסאונד, באמצעות לייזר, באמצעות גלי רדיו, ובאמצעות המסת שומן בקור. ישנן מספר טכניקות נוספות אך יעילותן אינה ברורה ומשך השפעתן קצר אם בכלל. הצרת היקפים באמצעות אולטרסאונד מבצעים בארץ כבר מספר שנים, לטכניקה תוצאות מוכרות וידועות בהצרה, הטכניקה היא ללא כאב אך מצריכה סדרה של בין 6- 12 טיפולים.

הצרת היקפים בלייזר היא שיטה מתקדמת שתוצאותיה מעולות, הלייזר פוגע בדייקנות ברקמת השומן אשר אותה מעוניינים להצר וממיס אותה, הגוף מפנה את השומן וחתכים שטחיים שמבצע רופא מומחה מגירים את השמן הנותר. הטכניקה מתבצעת בהרדמה חלקית וזמן הטיפול הוא כשעתיים ואינו מצריך אשפוז, הטיפול הממוקד מתבצע בטיפול אחד בלבד.

הצרת היקפים בגלי רדיו היא טכניקה שגם לה קיימות כבר תוצאות בדוקות, היא אינה כואבת ומאפשרת לאחר זמן קצר להבחין בתוצאותיה, רקמת השומן המטופלת בגלי הרדיו מפונה באמצעות תהליכים פנימיים של הגוף ללא צורך בהתערבות כירורגית.

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »