מתכננים לאפות עוגת יומולדת מושקעת? מה אתם צריכים לקנות?

קישוט עוגה

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

עוגת יום הולדת מושקעת וחלומית? יש כמה פריטים ומוצרים שאתם צריכים לרכוש כדי להצליח להפיק את היצירה המושלמת עליה אתם חולמים. בואו לקרוא על רשימת הקניות לפני שאתם יוצאים אל חנות אפייה.

מה צריך לקנות?

לפני שאתם מוציאים דף ועט כדי לערוך את הרשימה יש לעבור עוד שלב משמעותי. איזו עוגה אנחנו רוצים לאפות? אילו סוגים של קישוטים ועיטורים אפשריים עבורנו? חשוב לנו להיות קונקרטיים ולא לנסות לטפס על עצים גבוהים מידי. כדי שלא נמצא את עצמנו מול משטחי עבודה עמוסים ומלוכלכים חסרי יכולת לעצב את העוגה ולסיים אותה בצורה סבירה. נבחר עוגה אפשרית עבורנו. נבחר אפשרויות קישוט עוגה שיש לנו בהם אחיזה ונצא לדרך.

  • חומרי גלם בסיסיים – לפני הכול עלינו לבדוק את מתכון העוגה ואת המרכיבים של שכבות הקישוט, ולראות אילו מוצרים חסרים לנו בבית. כל עוגה, אפילו זו המשובחת והטובה ביותר מתחילה בקמח, בסוכר ובביצים… יש לשים לב לכל השכבות של העוגה כדי לא לשכוח אף מרכיב נחוץ. קצפות / מליות / שוקולדים וכן הלאה.
  • תבניות – עוגה טובה היא עוגה שמעוצבת היטב. וזה אומר שהעוגה צריכה להיאפות בתבנית מתאימה. גם אמצעי הקישוט עשויים להיות מוצלחים במידה והם ייווצרו בתוך תבניות מתאימות. חשבו על הצורה של העוגה ועל הקישוטים הרצויים לכם ובחרו את התבניות הרצויות בהתאם.
  • קרמים ומליות – במה תרצו לכסות את העוגה? ניתן לבחור בין שלל סוגים של קרמים בטעמים שונים ובמבחר צבעים. חשוב לדעת כי בחנות אפייה תמצאו מבחר עצום של מליות ואתם צריכים להתמקד בעוגה שלכם וב -איך אתם רוצים שהיא תראה.
  • קצפות – הרבה עוגות יום הולדת מקושטות בשכבת קצפת. הקצפת עשויה להית לבנה או צבעונית. והיא בהחלט משדרגת את מראה העוגה ותורמת לחגיגיות שלה. בעזרת קצפות ניתן לעצב דמויות על העוגה וגם לכתוב אותיות ומספרים.
  • השלמת כלים – כדי להחליק קרמים אתם צריכים מרית איכותי, להקצפה אתם חייבים מקציף מעולה. חשבו על הפעולות אותן עליכם לבצע והשלימו ציוד במידת הצורך.