תיק צד או תיק גב?

תיק צד או תיק גב?

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כאשר את יוצאת מהבית, את רוצה שכלל הציוד והחפצים שאת צריכה לקחת איתך, יינשאו בתיק נוח. בשל כך, ישנה נטייה לקחת תיקי גב גדולים, שקיות הנוספות לתיק שיש לך, ושאר מנשאים שיספקו לך מקום ליומן, לספר, למחשב הנייד, לתיק האיפור, לביגוד להחלפה ועוד. אבל רגע לפני שאת ממלאת את הרכב או את הגוף שלך בתיקים ושקיות – חשוב שתדעי כי באמצעות תיק צד לנשים – את יכולה לשאת איתך בקלות! את כול מה שאת צריכה ליום יום. 

אז מה עדיף? תיק צד או תיק גב?

אם תיכנסי לאתרים של חנויות אופנה או במידה ותעשי חיפוש ברשתות ובחנויות התיקים במרכזי הקניות – תיווכחי לדעת כי ישנם לא מעט תיקים אופנתיים בגדלים שונים, עיצובים, צבעים ואיכויות משתנות. ובכול זאת יש לשים את הדגש דווקא על תיק שק אופנתי שניתן לשאת בקלות ובנוחות על הצד. 

ומה לגבי תיק גב?

ישנן נשים שבוחרות לשאת תיק גב, אשר נראה ממש כמו היקלוט המוכר שהיינו נושאים אל בית הספר. זה נכון, תיק כזה יכול להיות פרקטי ומכיל. ובכול זאת קיימים מספר חסרונות ברכישת המוצר. כגון: היעדר בטיחות בזמן הליכה – משום שהתיק נמצא על הגב, מה שמאפשר פחות שליטה במתרחש. בנוסף לכך, בכול פעם שתצטרכי להוציא חפצים מן התיק תצטרכי להניח אותו על דלפק, על שולחן או על גבי הרצפה. בעוד שתיק כזה אינו נושא עמו אמירה אופנתית – והוא משווה מראה מעט נערי או גברי, עבור מי שנושאת אותו. לבשל כול אלה, רבות בוחרות דווקא תיק צד גדול שאפשר לשים בו את כלל הפריטים הדרושים, ולשלוף אותם בקלות בעת הצורך. 

למה יש לשים לב כאשר בוחרים תיקים?

בזמן שאת בוחרת את הפריט בחנות טס באגס שיסייע לך לארגן חפצים בחיי היום יום, יש לשים לב כי הוא איכותי, עשוי עור או בד גמיש, וכי הוא יכיל את החפצים שאת צריכה. בחרי תיק שיאפשר לך נוחות ואיכות. בכך תכלי תמיד לבחור נכון. 

 

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »