אטרקציות לימי הולדת באילת

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

חופשה משפחתית באילת היא תמיד נחמדה ומלהיבה. ניתן לשלב בה פעילויות שונות של נופש, ביקור באתרים וותיקים בעיר, אטרקציות, טיולים, פעילות אקסטרים ועוד. אם במועד החופשה חל יום הולדת לאחד מילדי המשפחה או ההורים אז ניתן, בהחלט, לשלב בו גם פעילות שונה. אחד המקומות היותר נחמדים ואטרקטיביים לאירוע כזה  הוא מתחם אטרקציות ייחודי המיועד לכל המשפחה. הבילוי באטרקציות השונות בו ישתלב בצורה נהדרת. לאחר  או בין הבילוי בהם ניתן לקיים את מסיבת האוכל והברכות המתוכננת, זאת, על מנת שכל האירוע יתנהל בצורה מושלמת ולהנאת כולם.

אטרקציות מלהיבות

במתחם ניתן למצוא אטרקציות לימי הולדת באילת המיועדות לילדים בגילאים שונים, למבוגרים וכל המשפחה. בחלקם ניתן לשחק ביחידות, בזוגות, בקבוצות ועוד. כך להחליף חוויות, להשתעשע וליהנות רבות. מדובר על סוגי אטרקציות כמו למשל: מרוצי מכוניות, סימולטור משחק כדורגל, דארק רייז, המנוף האנושי, משחקי לייזר, מטווחים, מבוכי מראות, אולמות קולנוע ב7 מימדים, חדרי אשליות ועוד.  הן עובדות על כל החושים והמבקרים בהם יוציאו אנרגיה חיובית. כל הפעילות המהנה הזאת  תשלים היטב את הפעילות הכללית במסיבה.

אתר מסודרבמתחם עצמו של funtasy באילת יש מקום מסודר שבו ניתן לחגוג יום הולדת ואירועים פרטיים אחרים. ניתן להזמין אליו גם אומן או מפעיל אשר יכין פעילות משלימה לילדים. מתחם המשחקים הינו מסודר מאוד ומצוי בתוך קניון גדול בעיר בו מצויים חנויות, מסעדות ואתרי בילוי נוספים. כדאי לתאם עם הנהלת המקום ולשריין אותו די זמן מראש. מדובר על אתר מבוקש אשר רבים מתושבי אילת מנצלים את שירותיו למטרות אלו ואחרות. צוות המקום יספק כל מידע נחוץ וילווה את בעלי האירוע במהלכו. הוא יסייע בכל שאלה ובקשה במהלכו על מנת שיעבור בצורה חלקה ומיטבית.

עגילים לתינוקות

איך לבחור עגילים לתינוקות

אין כמו עגילים לתינוקות קטנטנות. כמה חמוד זה לראות תינוקת זעירה בעגלה כשלאוזניה התכשיט הראשון שלה שמעניק לה את המראה הנשי המובהק – העגילים. ישנה

קרא עוד »