ערכות יצירה מבית DJECO – תעסוקה לילדים שגם תעשיר אותם

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

ערכות יצירה מבית Djeco מעולים בשל שתי תכונות עיקריות – הם פשוטים באופן מדהים, והם מעשירים. Djeco הינו מותג צעצועים וערכות יצירה ואומנות שמייצר מגוון עצום של צעצועים וערכות יצירה איכותיים ויפים ואטרקטיביים במיוחד. הסגנון של הצעצועים והיצירות שלהם באמת גורם להם להתבלט בין שאר הצעצועים והפריטים בחנויות הפיזיות וברשת האינטרנט, אך חשוב לזכור שהם הם לא שמים את היופי והאלגנטיות לפני שהם דואגים על הבטיחות של הילדים שלכם. כל צעצוע, סט אמנות, פאזל וכל פריט דקורטיבי אחר במגוון שלהם מיוצר תחת בדיקות בטיחות ואיכות קפדניות ומלאות, על מנת להבטיח לילדיכם ולכם חווית יצירה מדהימה ובטוחה.

מדוע זה חשוב שהילדים שלכם ילמדו ליצור יצירות אומנות?

במיוחד בדור שלנו, בו ילדים מגיל אפס מחזיקים טלפון "חכם", מחליקים ומקליקים ומאבדים את עצמם במשך שעות מול המסך, זה כדאי מאוד לרכוש להם משהו שיוציא אותם קצת החוצה ויעורר אצלם את החוש היוצר הטבעי שלהם. ישיבה ממושכת ובהייה מול מסכי טלוויזיה, מחשבים וטלפונים חכמים אינה עושה להם טוב. זה משבית את יצר החיות שלהם ולא מעורר אצלם שום מחשבה או חוש אומנותי ויצירתי.

רק ערכות יצירה איכותיות יכולות לסייע להם "לחזור לחיים" ולעורר אצלם מחדש את החוש הילדי הטבעי כל כך שלהם. לא תאמינו עד כמה הילדים שלכם יכולים להיות מוכשרים!

יצירות אומנות לכל הגילאים

באתר https://artistim.co.il/ תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים איכותיים מבית DJECO לכל המשפחה. חשוב מאוד להתאים בין סוג המוצר וגיל היעד שלו אל גיל הילד שלכם על מנת שחווית היצירה תהיה מתאימה ומאוזנת. אין ספק שאתם עומדים להיווכח עד כמה הילדים שלכם יכולים להיות כישרוניים בכל הנוגע ליצירה ואומנות!