האם נשים רעבות לסקס הרבה יותר מגברים

האם נשים רעבות לסקס הרבה יותר מגברים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כאשר מדובר בתחום המיני, לא מעט אנשים סוברים שגברים זקוקים הרבה יותר לסקס מנשים. מדובר בטענה העולה על הפרק כבר שנים רבות אשר יוצרת תחושה כי גברים הם טיפוסים מיניים הרבה יותר מנשים וכי נשים אינן באמת זקוקות לאותה כמות ותדירות של סקס, אשר גברים זקוקים לה. אולם, מדובר בטענה שגויה (אחרת לכו תסבירו את העובדה ששוק אביזרי מין לנשים רק הולך ומתפתח, רואים חנות סקס חדשה לעיתים קרובות). אמנם, לא ניתן לקבוע באופן וודאי שנשים רעבות לסקס יותר מגברים באופן גורף וכוללני, אך בהחלט ניתן לקבוע שישנם לא מעט נשים אשר זקוקות לסקס ורוצות סקס בדיוק כפי שגברים זקוקים לו ורוצים בו ואולי אפילו יותר.

האם נשים רוצים יותר סקס מגברים?

שאלת השאלות אשר לא מעט גברים שואלים את עצמם כיום היא: האם יש סיכוי שנשים רעבות לסקס יותר מגברים. כאמור, לא ניתן לקבוע כי כל הנשים רעבות לסקס יותר מגברים, אך לא מעט נשים רעבות לסקס כמו גברים או יותר מגברים. ראשית כל, ישנן תקופות ברצף החודשי של האישה אשר בהן היא זקוקה יותר לסקס וישנן תקופות בהן היא זקוקה פחות לסקס. לפני המחזור החודשי של האישה, היא לרוב פחות תרצה סקס. לעומת זאת לאחר המחזור ואפילו בתקופת המחזור, יתכן שלאישה יהיה צורך מיני חזק.

> בואי לפתוח את הראש באתר SuperToys שם תמצאי קטלוג בובות מין מעלף 🙂

במה תלוי החשק המיני של נשים

מלבד העובדה שהחשק המיני של נשים תלוי בתקופות, בהתאם להורמונים בכל תקופה, הרי שחשוב מאוד לזכור שהאישה היא מאוד דינאמית וכל חייה היא במרדף אחר לא מעט תחומים. בין אם מדובר בקריירה, בין אם מדובר באימהות ובין אם מדובר בהרבה מאוד תחומים שבהם היא עוסקת. לכן, לעיתים הצורך המיני העז של נשים מדוכא בשל רצף החיים התובעניים. כגבר וכבן זוג, עליך לדאוג לעורר את הצורך המיני של האישה ולנטרל אותה כאשר אתם מגיעים למיטה, מכל טרדות היומיום שלה. על מנת לגלות את החשק המיני האותנטי של אישה, יש צורך לדאוג שהאישה תגיע רגועה ונינוחה לקראת החוויה המינית הזוגית ולכן, אין ספק שיש צורך להשקיע ביחסי המין ולא להפוך אותן לשגרתיים, בנאליים או משימתיים.

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »