עיסויים בהריון – האם מותר?

עיסויים בהריון

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

קודם כל אם את קוראת את זה עכשיו, כנראה שאת או מישהי קרובה נכנסה להריון, אז קודם כל מזל טוב! את בטח שואלת את עצמך אם את צריכה לוותר על תענוג העיסויים שאת כל כך אוהבת במהלך ההיריון, המאמר הבא לא ישאיר לך מקום לספקות, ובנוסף תוכלי ללמוד באתר https://www.r-c.co.il על הטיפולים שתוכלי להמשיך וליהנות מהם.

האם מותר לעשות עיסוי בהריון?

אתחיל ואומר שכן, אפשר להירגע ולשכב על מיטת הטיפולים גם בהיריון ולקבל את העיסוי המפנק שלך. יחד עם זאת חשוב לבדוק מראש שההיריון תקין ושלא קיבלת המלצה מיוחדת מהרופא שלך להימנע מעיסויים במהלך ההיריון. למעשה, מומלץ אף לבדוק אם הרופא באופן ספציפי ולקבל אישור למען קבלת עיסוי במהלך ההיריון, בדיקה זו עם הרופא הינה הכרחית גם בשביל השקט הנפשי שלך וגם בשביל שלומו של העובר.

עיסוי בהיריון? רק אצל מעסה שעבר את ההכשרה המתאימה

לא כל מעסה מוכשר כדי לטפל בנשים בהיריון ויש לשים על כך את הלב. ההכשרה המיוחדת לעיסוי נשים בהיריון מלמדת כיצד לתת לנשים לשבת או לשכב על מיטת הטיפולים כך שלא יגרם נזק וגם איך ואיפה בדיוק לעשות את העיסוי ובאיזו צורה.

עיסוי דווקא יכול להועיל להיריון

תקופת ההיריון הינה מרגשת אך גם שוררת במעמסות ולחצים כבדים. למשל הלחץ על הגב שלך. כדי לשחרר את הלחצים הפיזיים, עיסוי בזמן ההיריון הינו רעיון נפלא שיאפשר לך להמשיך ולתפקד ביום יום. בנוגע ללחצים הנפשיים שנגרמים בין היתר בגלל הלחצים הפיזיים והשינוי במרכז הכובד של הגוף אך גם בגלל ההתרגשות הגדולה, עיסוי מפנק יכול לעזור לך להרגיש משוחררת, רפויה ושמחה יותר. עיסוי תמיד עוזר לשיפור זרימת הדם בגופך וגם בעת ההיריון. שיפור זה בזרימת הדם שבגופך יכול להועיל לך ולעובר שלך שסופג את כל מה שאת סופגת במהלך תשעת חודשי ההיריון. יתרונות נוספים להיריון מעבר לזרימת הדם המוגברת, שחרור מתחים והקלה על הרגליים ועל הגב הינו שיפור באיכות השינה, השיפור באיכות השינה נגרם בזכות ההרפיה אליה נכנסים בעת עיסוי וזהו גלגל שממשיך את עצמו גם ללילות הבאים בימים הבאים.