אביזרי עזר לשמיעה

שיתוף פוסט:

כיום יותר מתמיד, אנשים שיש להם בעיות שמיעה או ליקוי בשמיעה וגם חרשים – יכולים למצוא פתרונות טכניים מתקדמים כאשר הפתרון מגיע באמצעות ציוד שמיעה המיוצר ומהונדס בטכנולוגיה ייחודית לאיזון דציבלים, הוא מסייע בהגדרת שמע, עוזר במקרים של צורך בתיקון שמיעה ובכך מקנה את היכולת לנהל את החיים באיכות הרבה יותר גבוהה. 

בשנים האחרונות בכול הנוגע לשיפור השמיעה – יש יותר מומחים שעובדים עם אמצעות חדשות ומתאימים אביזרי שמיעה למי שזקוק להם. 

אביזרי עזר לשמיעה שאפשר להתאים באמצעות המומחים מספקים את היכולת להגביר למוח זרימה של צלילים והמרה שלהם באמצעות חשמל המתורגם לצליל ומעובד באמצעות המוח האנושי. המכשירים החכמים מאפשרים בהבנת השיחות שאתם מקיימים, משפרים את התקשורת ומשפרים מצבי האזנה ואף משקיטים רעשים צורמים ולא נעימים. 

למי מתאימים אביזרי עזר לשמיעה?

מכשירים כאלה מתאימים לחרשים או לאנשים שמרגישים ויודעים כי חלה התדרדרות של יכולת השמיעה שלהם וכי הם חווים פחות הבנה של דיברות, יותר מקרים של חוסר שמיעה, היעלמות של צלילים חשובים או מענגים וכאלה שנחשבים חשובים מאד לשמירה על איכות החיים וחיי חברה ומשפחה פעילים. 

אז איזה אביזרי שמע קיימים? הנה מספר דוגמאות:

כיום יש שתלי שמיעה או שבלולים שמשתילים באוזן והם מתרגמים צלילים במרחב לחשמל ומתורגמים על ידי המוח לצלילים ותוכן שיש לו משמעות.

בחנויות ובאמצעות מומחים אפשר למצוא מכשירה שמיעה סטנדרטיים, מכשירי שמע דיגיטליים מעוצבים וקלים לתפעול.

בין היתר תמצאו מכשירים המעבדים צלילים, מפחיתים מאמץ בעת שיחה, מאפשרים סנכרון של מערכות שמע וכאלה שיחברו אתכם לעולם של צלילים, מוזיקה, שיחות טובות וכל מה שעוזר לתקשר ולהנות מחיים הרבה יותר איכותיים. 

מוזמנים להתרשם מהמגוון בחנות שלנו אונליין: https://www.medor.co.il/

זמירות שבת

הדת היהודית היא דת עתיקה עם הרבה טקסים ומסורות שאחריהם יהודים, ובשל כך החשיבות של שירת השבת בדת היהודית היא שהיא מפגישה בין אנשים. זה

קרא עוד »

אירוח כפרי למשפחות

חושבים לקחת הפסקה קצרה מהשגרה היומיומית האינטנסיבית שלכם.? הפסקה כזו שתניב לכם רוגע, שלווה, ותאפשר לכם לצבור כוחות מחודשים? אם כן, אפשר להגשים מטרה זו

קרא עוד »