טיול לדרום אמריקה – מה אסור לכם לפספס שם?

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

טראקים בדרום אמריקה מתנהלים במסלול מהצפון אל הדרום או להפך. איך מחליטים האם להתחיל בצפון או בדרום ומה אסור לפספס שם – כל הפרטים לפני שמתחילים טיול לדרום אמריקה. קדימה לארץ הסמבה!

אל תפספסו את הפסטיבל – בקרנבל

מסע בדרום אמריקה או טיול לדרום אמריקה, אם יוצאים בחורף נהוג להתחיל בדרום ולהמשיך צפונה. ליוצאים בקיץ, בדיוק להפך. נניח שמתחילים את הטיול בינואר, נקודת ההתחלה תהיה ארגנטינה או צ'ילה. על כל פנים, מומלץ לתכנן את ההגעה עם תאריכי הפסטיבל של ריו בברזיל. אולם אם אתם לא יכולים לתכנן טיול לדרום אמריקה שמשיק לקרנבל בריו, סנכרנו אותו לפחות עם אחד הקרנבלים הלטיניים האחרים של דרום אמריקה. 

ארץ האש הדרומית 

בכל טיול לדרום אמריקה, אסור לפספס את הביקור בארץ האש. חבל ארץ זה שייך בחלקו לארגנטינה ובחלקו לצ'ילה. שם תוכלו לבקר בריו גרנדה או באושאיה. המקום הדרומי חושף בפניכם את הקרחונים העצומים והאגמים, המוני הפינגווינים ושאר פלאות. 

ממלכת האגמים של צ'ילה

אל תלכו שולל אחר הכינוי ממלכת האגמים או אזור האגמים של צ'ילה. מדובר בממלכה שיש בה גם המון פעילות געשית, פיורדים לצד יערות גשם וכמובן, המון המון מקווי מים. המבנה הגיאוגרפי נוצר משילוב של פעילות געשית ותקופות קרח רבות הוד. 

אולי יעניין אותך לקרוא גם על טיול פרטי לקוסטה ריקה

בואנוס איירס והאיגואסו 

הביקור בבואנוס איירס מומלץ בחום, ומשם אפשר להמשיך למפלי האיגואסו המפורסמים. המפלים והנהר נחשבים לפלא עולמי, כך על פי ההכרה של אונסקו. קרוב ל-300 מפלים שועטים ושוצפים במקום, חלקם מזנקים מגובה של עשרות מטרים. קל להגיע למפלים דרך עיירות סמוכות, מברזיל, ארגנטינה או פרו. משם, אפשר להמשיך הלאה לטראקים ביערות העד וסביבות האמזונס.