מיטת ארון – כל מה שחשוב לדעת

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מיטת ארון מתקפלת היא שילוב של שני פריטי ריהוט שונים – מיטה וארון, כאשר המיטה יכולה להתקפל לתוך הארון כשהיא לא נמצאת בשימוש. בשונה מארון בגדים סטנדרטי, מיטת ארון לא יכולה לשמש לצרכי אחסון בגדים וחפצים אחרים כיוון שחלל הארון מכיל את המיטה המתקפלת.

כאשר נרצה לשכב לישון, נפתח את הארון ונוציא את המיטה ממקום האחסון שלה, ולאחר היקיצה נקפל את המיטה בחזרה לתוך הארון. הודות לכך ניתן לומר כי מיטה מתקפלת היא רהיט שימושי מאוד בחללים קטנים, כיוון שהיא יכולה להתקפל לגודל קטן.

מיטה מתקפלת היא מוצר נהדר עבור חדרי שינה של ילדים, בני נוער ומבוגרים שלא רוצים שפריט ריהוט מאסיבי כמו מיטה יתפוס חלק משמעותי מחלל החדר. כדי שהארון בחדר השינה יוכל לשמש גם בפריט ריהוט ייעודי לאחסון של בגדים, כדאי לבחור במיטת ארון גדולה המשלבת מקומות אחסון גם למיטה המתקפלת וגם מדפים מובנים לאחסון בגדים.

מיטה מתקפלת – פתרון מושלם

מיטה מתקפלת נחשבת לסוג של ריהוט חכם ומודולרי, ההופך כל חלל בבית לפרקטי, ייחודי ומעוצב יותר כששטח החלל בחדר מנוצל בצורה מלאה. כאשר מקפלים את המיטה לתוך הארון והיא נמצאת במצב סגור, לא ניתן לראות אותה וכך שטח הרצפה מרווח יותר ומאפשר שימוש נוח ופרקטי במהלך היום, או בכל זמן אחר שלא ישנים במיטה.

כיום אפשר למצוא מיטות ארון בגדלים, סגנונות ועיצובים מגוונים המעניקים שימוש פרקטי יותר. ניתן לבחור האם לאחר קיפול המיטה לארון הוא יראה חלק ואחיד, או שיוצבו עליו מדפים שישמשו לקישוט החלל בזמן שהמיטה סגורה. לרוב מדובר על פתרון מושלם גם לאירוח, כאשר רוצים שתהיה בבית מיטה פנויה בהישג יד לאורחים, אך מצד שני שלא תתפוס הרבה מקום בחדר.

פתרון נוסף מוצלח לאירוח היא ספה נפתחת למיטה >>>

מי המציא אותה?

מיטה מתקפלת עוצבה על ידי צוות מעצבים מבריטניה. המיטה מתקפלת וניתן לאחסן אותה בקלות בארון. פריט ריהוט זה עשוי מחומרים איכותיים וניתן לקפל אותו בצורה קלה, מהירה ונוחה.

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »