5 סימנים שרופא הנשים שלך גרוע

אינך יודעת אם הגיע הזמן להחליף רופא נשים או שזאת סתם התחושה שלך? מעוניינת לדעת מה צריך להיות ועל מה אסור להתפשר? במאמר זה המומחים שלנו רשמו את חמשת הסימנים אשר מורים חד משמעית על כך שהגיע הזמן להחליף גניקולוג. לקריאה אודות רופא פוריות

  1. אף פעם לא זמין או תמיד זמין – אם רופא הנשים שלך תמיד עמוס ואת לא מצליחה לקבוע אצלו תור, הדבר בעייתי. אם הרופא תמיד זמין ואת יכולה לקבוע תור בכל יום ובכל שעה, קרוב לוודאי שצריכה להידלק נורה אדומה. אם את שמה לב שהרופא ממהר לסיים את הבדיקה ואת המפגש על מנת לקבל מטופלות אחרות, הגיע הזמן לחפש רופא נשים אחר. 
  2. לא נחמד או נחמד מדי – אם את חשה שאותו רופא הנשים אליו את הולכת לביקור עצבני ומנוכר, הגיע הזמן לקבוע תור אצל רופא נשים אחר. אמנם כולנו בני אדם, אך רופא נשים שלא נעים להיות אצלו, רופא עצבני ומלחיץ יכול להוביל לכך שמטופלת תירתע משאלות חשובות ו/או שהבדיקה/טיפול יהיו לא נעימים.
  3. לא מעודכן – רופא נשים צריך להתעדכן כל הזמן וזאת באמצעות הכשרות והשתלמויות. אם את מספרת לרופא נשים על שיטת טיפול חדשנית עליה קראת או שאת מבקשת שיאמר לך מה הטיפול העדכני ביותר לבעיה שלך ואת שמה לב שהוא אינו יודע או שאינו מכיר את תרופות כאלו ואחרות שנכנסו לשוק או טיפולים חדשניים, קרוב לוודאי שהגיע הזמן להחליף את הגניקולוג שלך.
  4. אינו מומחה בתחום הגניקולוגי לשמו באת אליו – באם מעוניינת לעבור טיפולי IVF או כל טיפול אחר בכדי להיכנס להיריון ורופא הנשים שלך אינו מומחה בתחום הפריון, חשוב להחליף רופא נשים לאותו אחד בעל מומחיות, הכשרה וניסיון מקצועי בתחום הפוריות.

ME TOO? מי טו – אם רופא הנשים שלך זורק לך בדיחות אשר אינן נעימות לך, לא מאפשר לך להיכנס עם מלווה לבדיקה או לביקור אצלו, את חשה שהוא נוגע במקומות שהוא אינו אמור לגעת בהם בעת הבדיקה והוא שואל אותך שאלות פרטיות, אשר אינן קשורות לפגישה שלך אצלו או למצבך הרפואי בריאותי, יש לפנות כאן ועכשיו לרופא אחר.  למידע בנושא הקפאת ביציות