5 ריהוטים מיוחדים לבית

קיימים כמה רהיטים מעוצבים שלא רבים נוהגים להכניס לבתיהם ומיועדים לאלו שמעזים ורוצים שינוי ייחודי בביתם. 

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

רובנו רגילים להשתמש ולאבזר את הבית ברהיטים הרגילים והמוכרים, שמשתלבים עם אסטתיות חללי הבית ומוסיפים לאווירה שברצוננו להדגיש ולהשרות.

לגשת למה שמוכר ובטוח זאת גישה מקובלת ונכונה למרבית האנשים, אך קיימים כמה רהיטים מעוצבים שלא רבים נוהגים להכניס לבתיהם ומיועדים לאלו שמעזים ורוצים שינוי ייחודי בביתם.

  1. קונסולות

הקונסולות המיוחדות הינן מעין שידות שמציבים בדרך כלל בפתח הבית. כך, תוכלו להניח את הפריטים הקטנים במקום מאובטח ונוח מיד עם כניסתכם לבית, פריטים כמו מפתחות, ארנק, פלאפון וכדומה… בחלקה העליון של הקונסולה תוכלו להציב פריטי נוי לקבלת פנים נעימה וכיפית בכניסה לבית, בעוד שבשאר המדפים תשתמשו לנוחיותכם.

  1. שידות לאחסון בעיצובים מיוחדים

תוכלו להשיג מאחת מהחברות המקצועיות שמתמחות בעיצובים יחודיים לבית, שידות מעוצבות ומיוחדות לכל מטרה. שידה הינה כלי אחסון שימושי מאוד בכל בית ויכולה להשפיע רבות על האווירה והחן בחללי הבית השונים. כמובן, שהשידות נועדו לנוחיות ומתאימות לאזורים רבים.

  1. שולחנות צד

מתאימים במיוחד לאירוח איכותי או לישיבה בכיף עם בני המשפחה. שולחנות הצד מיועדים להנחת קפה, עיתונים, עוגיות וכדומה… תוכלו לערוך חיפוש באינטרנט ולמצוא מחברות מקצועיות ואמינות, מגוון רחב של שולחנות צד איכותיים ומעוצבים, שיתאימו ללייף סטייל שלכם.

  1. מדפים בעיצובים לא רגילים

מדפים משמשים אותנו המון בחיי היומיום בבית, מיועדים להניח עליהם כל דבר שתרצו. אנו רגילים לראות במדף, סוג של קרש שטוח חסר חן, שנמצא שם אך ורק כדי למלא את תפקידו. אולם, כיום ישנם מדפים בעיצובים מיוחדים במינם שמוסיפים לאווירה בחללי הבית ונותנים לוק מגניב או מרהיב במקום להיות משעממים.

  1. שידות לצד המיטה

שידות לצד המיטה אינן שכיחות במרבית הבתים אך הן בהחלט בעלות חשיבות רבה. תוכלו לשמור בשידות שלצד המיטה את החפצים החשובים ביותר לכם, שישארו צמוד אליכם ובהישג יד במידת הצורך. בין אם מדובר במשקפיים, בספרים או בפריטים אינטימיים כאלה ואחרים, השידה תשמש אתכם לפני שתעצמו את העיניים וברגע שתיפקחו אותן. כמובן, שמגוון השידות עצום ותוכלו להתאים את השידות הנכונות לכם.

מחפשים ריהוט מיוחד לבית? כל הפרטים בקישור הבא.

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »