תיקי החתלה – מתנה מושלמת לאמא טרייה

תיק החתלה

שיתוף פוסט:

כל אמא טרייה מוצאת את עצמה מופתעת מכמות הציוד אליו היא זקוקה לצורך הטיפול והגידול של התינוק הקטן. גם אם היא התכוננה היטב לקראת הלידה וקנתה את כל מה שאמרו לה לקנות, היא מוצאת את עצמה עומדת מול ים של הוצאות אשר אליהם היא זקוקה על מנת שתיטיב להעניק לתינוק שלה את הטוב ביותר.

על מה אנחנו מדברים?

אז ראשית יש את מיטת התינוק ויש את העגלה. יש את כיסא הבטיחות ויש את הטרמפולינה. יש את המוצצים ויש את הבקבוקים, יש את החיתולים ויש את תחליף החלב. יש את הביגוד הרב שהתינוק צורך אשר מתלכלך לעיתים עוד לפני שסיימנו להלביש אותו עד הסוף.

 ועוד לא דברנו על תכשירי הטיפוח השונים הכוללים סבון תינוקות, תחליב לתינוק, קרם גוף עדין, אמבטיה לתינוק ובקיצור, הרשימה היא בהחלט ארוכה כפי שאתם רואים בעצמכם.

אז אם אתם מחפשים מתנה לרכוש ליולדת הטרייה, יש לכם בהחלט מה לתת לה ואיך לסייע לה לאקלם את התינוק בבית ולעניק לו את הטיפול הכי טוב והכי נכון.

תיק החתלה – מתנה שתשמח כל אם

תיק החתלה שחור זהו אחד המוצרים שהוא לא נמצא בראש הרשימה ועל פי רוב האימהות הטריות לא ממהרות לרכוש את תיק ההחתלה. זאת כי יש לה רשימה ארוכה וקריטית הרבה יותר.


על כן, אם אתם מחפשים מתנה שתרגש את האם היולדת ותעניק לה תחושה טובה כי חשבתם עליה ורציתם לתת לה משהו שימושי באמת, לכו על תיק החתלה זה ישמש אותה מאוד בכל יציאה מהבית והיא תזכור זאת לטובה בכל פעם מחדש. כי יש מוצרים שהיולדת לא תפרגן לעצמה. לכן זו תהיה מתנה משמחת במיוחד.

מוצרי ציפורניים

טיפוח הוא דבר מאוד חשוב, לא רק לנראות, אל גם לבריאות. כאשר אנחנו מטפחים את גופנו וגם דואגים לו, זה אומר שאנחנו מקפידים שהוא תמיד

קרא עוד »

מה תלמדו בסדנת כתיבה?

הסדנה מיועדת לכותבים שרוצים ללמוד עוד על הענף ועתידו. הסדנה תהיה קורס כתיבה אינטנסיבי בן שלושה ימים שיכסה את כל יסודות הכתיבה עבור אפליקציות אינטרנט

קרא עוד »

מי נחשב אומן על חושי?

בעבר לא היו לנו כלים לנתח את תפקודי הגוף. כיום, יש לנו הרבה טכנולוגיות שיכולות לעזור לנו להבין טוב יותר את הגוף שלנו. ישנן טכנולוגיות

קרא עוד »