עגילי פנינה – האם הם מתאימים לכלות?

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

עגילים הם תכשיט שיש להם נוכחות דומיננטית מאוד. וזאת מחמת הסיבה הפשוטה שהם מגלים נוכחות רבה באזור הפנים, והזוהר שלהם משפיע ישירות על הפנים. לכן יש התייחסות רבה לעגילים ולעיצוב שלהם. ואכן, כל כלה באשר היא תבחר לענוד עגילים מתאימים, עגילים כאלו שישלימו את ההופעה שלה ויהפכו אותה לנעימה, זוהרת ונאה יותר. אחד מסוגי העגילים הנפוצים הם עגילי פנינה. מדובר על עגילים שעשויים מפנינה. והשאלה היא האם הם מתאימים לכלה?

הצבע, הגודל והברק

כאשר הנושא הוא עגילי פנינה חשוב להבין שלא מדובר על זוג עגילים אחד ומיוחד שעליו אנחנו דנים. כי יש כל כך הרבה סוגים של עגילי פנינה.

  • פנינה צמודת אוזן – העגיל הקלאסי שרבים מכנים אותו עגיל פנינה הוא עגיל שכולו פנינה, והוא צמוד לאוזניה של הכלה.
  • עגיל שזור פנינים – פנינים עשויות להיות קישוט מדהים לעיצוב העגילים. פנינים גדולות או קטנות, פנינים בודדות או ברצף ועוד.
  • גוונים – אמנם אנחנו בוחרים במילה פנינה לתיאור גוון מסוים מאוד. אבל למעשה יש פנינים במגוון רחב של גוונים. כך שניתן לגוון את עגילי הפנינה וליהנות מסוגים שונים של עגילים.

למה זה מתאים לכלה?

אז כן, התשובה חיובית. עגילי פנינה בהחלט מתאימים לכלה. שכן העגילים הללו מאופיינות בצבען הבהיר והחגיגי, מה שמתאים במרבית המקרים לשמלה הכלתית. כמו כן הפנינים מאירים את הפנים ותורמים נופך חגיגי ומיוחד. מה שבהחלט מתאים לכל כלה. כך שבבואנו לבחור עגילים לכלה בהחלט יהיה מתאים לבחור עגילי פנינה.

התאמה להופעה הכללית

אם כי חשוב מאוד לציין כי עגילים לכלה חייבים להתאים לכל המכלול. ולכן אי אפשר להתייחס אליהם באל ישות בפני עצמה. העגילים יתאימו ליתר התכשיטים, לגוון השמלה וכן למראה פניה של הכלה. רק כך ישלימו העגילים את ההרמוניה, ויתרמו את חלקם להופעה הרצויה והחגיגית. אם כבר החלטתם שאתם הולכים על עגילי פנינה, זה הזמן לבחון את מכלול האפשרויות ולאתר עגילי פנינה מוצלחים ויפים באמת. כי עגילים יפים, מעוצבים ומתאימים תורמים המון למראה ולרושם!
תכשיטי כלה זה דבר חשוב מאוד במראה הכלה ביום חתונתה,
יש לבחור אותם בקפידה.

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »