מחיר לוכד נחשים, כמה עולה ה"תענוג"?

שיתוף פוסט:

מקנן לכם חשש עקשני בלב שמסתובב בבית נחש?

עברתם בחושך בשביל המוליך לכניסה לבית, וראיתם גוף גלילי מתפתל ונעלם אל תוך הצמחייה… נחש! 

עם נחשים – לא מתעסקים לבד. את זה כל ילד יודע. נחש עלול להיות מסוכן במידה והוא ארסי, וגם במידה ומדובר בנחש שאיננו ארסי – תוצאתו של מפגש עם כל נחש שהוא עשויה להיות לא סימפטית בכלל: גם נחש שאיננו ארסי עשוי להכיש. אמנם הארס איננו רעיל, אך הנשיכה עצמה כואב ועשויה לגרום לנזקים לא נחמדים בכלל.

אז מה עושים? כמובן, מזעיקים לוכד נחשים מוסמך. וכמה יעלה התענוג?

המחיר שתצטרכו לשלם בשביל להיות בטוחים שאתם מוגנים מנחשים

העלות של שירות לכידת נחש נעה ברך כלל בטווח שבין 500 ₪ ל 800 ₪. 

כמובן שהמחיר משתנה בהתאם למצב: אם הנחש גלוי לעין וכל שנותר ללוכד הנחשים שהזמנתם הוא פשוט לאסוף אותו באמצעים שאותם רק הוא מכיר – המחיר יהיה קרוב יותר ל500 ₪.

אך במידה והנחש נעלם, ועל לוכד הנחשים להפעיל מערך חיפושים אחר היצור המזיק שפלש לחייכם השלווים – הוא עשוי לגבות ממכם מחיר גבוה יותר שנע בין 600 ₪ ל800 ₪.

בנוסף, נסו לתאם עם הנחש שיופיע אך ורק במהלך ימות השבוע, מכיוון שלכידת נחש בשבתות ובחגים מעלה את תג המחיר בכ- 150%-200%.

ומה נעשה עד שיגיע לוכד הנחשים?

עד שיגיע לוכד הנחשים – חשוב מאוד שלא לגעת בנחש, ולא להתקרב אליו. התקשרו ללוכד נחשים מוסמך מטעם רשות הטבע והגנים, בעל ניסיון רב בתחום.

הוא ידריך אתכם טלפונית, יבדוק אתכם מרחוק האם הנחש ארסי, וייתן לכם הנחיות כיצד להתנהג עם הנחש שמולכם. הנחיות אלו עשויות להיות מצילות חיים, זאת מפני שלוכד הנחשים מכיר את התגובות של סוגי הנחשים השונים, והוא יודע איזו התנהגות תעורר את האורח שלכם לתקיפה, ולהיפך- מה ירגיע אותו ויציל אתכם.

לאחר שלוכד הנחשים יתפוס את הנחש, הוא יכניס אותו לשק אותו הכין מראש, וישחרר אותו בשטח פתוח הרחק מיישוב בני אדם.
שוכרים דירה?
מחפשים לוכד נחשים בתל אביב?
מוזמנים לפנות אל Snaker – שירות מקצועי ללכידת נחשים.

זמירות שבת

הדת היהודית היא דת עתיקה עם הרבה טקסים ומסורות שאחריהם יהודים, ובשל כך החשיבות של שירת השבת בדת היהודית היא שהיא מפגישה בין אנשים. זה

קרא עוד »

אירוח כפרי למשפחות

חושבים לקחת הפסקה קצרה מהשגרה היומיומית האינטנסיבית שלכם.? הפסקה כזו שתניב לכם רוגע, שלווה, ותאפשר לכם לצבור כוחות מחודשים? אם כן, אפשר להגשים מטרה זו

קרא עוד »