מגשי פירות – הנישנוש המושלם לאירועים חברתיים

מגשי פירות - הנישנוש המושלם לאירועים חברתיים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

תרבות האכילה עשתה מפנה של ממש בשנים האחרונות. מכיבוד עתיר סוכרים, שומנים וכולסטרול כמו בורקס, עוגות ושאר מטוגנים או מתוקים, הפך הכיבוד האולטימטיבי לבריא הרבה יותר. מגשי פירות, חיתוכי ירקות, מטבלי גבינה… זהו הכיבוד הטעים ומכובד ביותר שאפשר למצוא היום באירועים.

האנשים של היום אוהבים אוכל בריא. נקודה. את זה אנחנו כבר יודעים ומכירים מזמן.

אך אם עד כה הכלל החדש לא היה תקף באירועים שם ידענו שמצפה לנו אוכל מושחת, הרי שכיום, גם באירועים מצפה לנו אוכל טעים ומגרה שהוא למרבה הפלא גם בריא!

כאלה הם מגשי הפירות של סנדוויץ' בר. הנשנוש המושלם לאירועים.

זה התחיל מתוספת של חיתוכי פירות או סלט פירות שהונח על גבי הבר בנוסף לכיבוד המסורתי אך עם הזמן גדל המגש וכבש את מקומם של הבורקסים, של הסיגרים, של העוגות ושל כל המזונות שלא עשו טוב עם אף אחד.

חיתוכי פירות – חגיגה לעיניים וללב

חיתוכי פירות זהו הכיבוד המדהים ביותר מכל הבחינות. מדובר באוכל שהוא גם טעים במיוחד, גם צבעוני מאוד וגם מזין ובריא.

גם אנשים שלא ממש אוכלים פירות ביום יום, רק בגלל העובדה שההכנה של הפירות היא הכנה מורכבת ומתישה, הכנה הדורשת קילוף, חיתוך והרבה עיסוק מסביב, הרי שכאשר המגש מונח על השולחן וכל הפירות מוכנים לאכילה, הם כבר שטופים, הם חתוכים והם מעוצבים על גבי המגש בטוב טעם, הרי כל מה שנותר הוא רק לבוא וליטול.

כולם טומנים ידיים במגש הפירות…

כאשר הכיבוד באירוע הוא פירות, על פי רוב לא יהיה מי שיתנזר מהכיבוד. לא יתקבלו תירוצים של תזונה בריאה או תירוצים של דיאטה. על פי רוב יוכל כל אחד לאכול מנת פרי בסדר גודל כזה או אחר וליהנות מהכיבוד שבאירוע.

אירוע חברתי עם אוכל הכי טעים

כולנו יודעים כי אין אירוע בלי אוכל. אם לא נגיש אוכל, האירוע לא יהיה ממש אירוע…

אז אם עד היום התלבטנו על מה הכי כדאי ללכת ומה ימצא חן ויערב לחיכם של כל המוזמנים, הרי שכיום יש לנו את הפתרון של מגשי הפירות. מגשי פירות – הנישנוש המושלם לאירועים חברתיים!

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »