מגשי פירות – הנישנוש המושלם לאירועים חברתיים

מגשי פירות - הנישנוש המושלם לאירועים חברתיים

שיתוף פוסט:

תרבות האכילה עשתה מפנה של ממש בשנים האחרונות. מכיבוד עתיר סוכרים, שומנים וכולסטרול כמו בורקס, עוגות ושאר מטוגנים או מתוקים, הפך הכיבוד האולטימטיבי לבריא הרבה יותר. מגשי פירות, חיתוכי ירקות, מטבלי גבינה… זהו הכיבוד הטעים ומכובד ביותר שאפשר למצוא היום באירועים.

האנשים של היום אוהבים אוכל בריא. נקודה. את זה אנחנו כבר יודעים ומכירים מזמן.

אך אם עד כה הכלל החדש לא היה תקף באירועים שם ידענו שמצפה לנו אוכל מושחת, הרי שכיום, גם באירועים מצפה לנו אוכל טעים ומגרה שהוא למרבה הפלא גם בריא!

כאלה הם מגשי הפירות של סנדוויץ' בר. הנשנוש המושלם לאירועים.

זה התחיל מתוספת של חיתוכי פירות או סלט פירות שהונח על גבי הבר בנוסף לכיבוד המסורתי אך עם הזמן גדל המגש וכבש את מקומם של הבורקסים, של הסיגרים, של העוגות ושל כל המזונות שלא עשו טוב עם אף אחד.

חיתוכי פירות – חגיגה לעיניים וללב

חיתוכי פירות זהו הכיבוד המדהים ביותר מכל הבחינות. מדובר באוכל שהוא גם טעים במיוחד, גם צבעוני מאוד וגם מזין ובריא.

גם אנשים שלא ממש אוכלים פירות ביום יום, רק בגלל העובדה שההכנה של הפירות היא הכנה מורכבת ומתישה, הכנה הדורשת קילוף, חיתוך והרבה עיסוק מסביב, הרי שכאשר המגש מונח על השולחן וכל הפירות מוכנים לאכילה, הם כבר שטופים, הם חתוכים והם מעוצבים על גבי המגש בטוב טעם, הרי כל מה שנותר הוא רק לבוא וליטול.

כולם טומנים ידיים במגש הפירות…

כאשר הכיבוד באירוע הוא פירות, על פי רוב לא יהיה מי שיתנזר מהכיבוד. לא יתקבלו תירוצים של תזונה בריאה או תירוצים של דיאטה. על פי רוב יוכל כל אחד לאכול מנת פרי בסדר גודל כזה או אחר וליהנות מהכיבוד שבאירוע.

אירוע חברתי עם אוכל הכי טעים

כולנו יודעים כי אין אירוע בלי אוכל. אם לא נגיש אוכל, האירוע לא יהיה ממש אירוע…

אז אם עד היום התלבטנו על מה הכי כדאי ללכת ומה ימצא חן ויערב לחיכם של כל המוזמנים, הרי שכיום יש לנו את הפתרון של מגשי הפירות. מגשי פירות – הנישנוש המושלם לאירועים חברתיים!

מוצרי ציפורניים

טיפוח הוא דבר מאוד חשוב, לא רק לנראות, אל גם לבריאות. כאשר אנחנו מטפחים את גופנו וגם דואגים לו, זה אומר שאנחנו מקפידים שהוא תמיד

קרא עוד »

מה תלמדו בסדנת כתיבה?

הסדנה מיועדת לכותבים שרוצים ללמוד עוד על הענף ועתידו. הסדנה תהיה קורס כתיבה אינטנסיבי בן שלושה ימים שיכסה את כל יסודות הכתיבה עבור אפליקציות אינטרנט

קרא עוד »

מי נחשב אומן על חושי?

בעבר לא היו לנו כלים לנתח את תפקודי הגוף. כיום, יש לנו הרבה טכנולוגיות שיכולות לעזור לנו להבין טוב יותר את הגוף שלנו. ישנן טכנולוגיות

קרא עוד »