כך תעשו שינוי בקריירה שלכם

להרגשה אישית טובה, זה הציוד להגנה עצמית שאת צריכה להכיר

שיתוף פוסט:

לא כל אחד מסוגל לשרוד במקום עבודה אחד משך שנים ולהישאר צמוד לאותו תחום לאורך זמן. גם אנשים שכן מקובעים ושמרנים והם דווקא מתחברים היטב לכל מה שקבוע וידוע מראש, עשויים למצוא את עצמם יום אחד מחפשים שינוי ולו בגלל תנאי העבודה או שגרת החיים שלהם שהשתנו והם כבר לא מסוגלים להמשיך לעבוד באותו תחום.

אך כולנו יודעים כי שינוי זה לא דבר פשוט. גם למי שאוהב שינויים זה לא יהיה קל, קל וחומר עבור מי שאינו מסתגל בקלות רבה כל כך לחידושים. כאן נכנסים לתמונה אנשי המקצוע אשר מסייעים ומרפדים את הדרך עבור כל מי שמחפש שינוי ורצה להגשים את עצמו בכיוון חדש ושונה מכפי שהוא עשה עד כה.

שינוי בקריירה – זה לא עניין של מה בכך

חשוב לדעת כי בכל מה שקשור לנושא של שינוי קריירה, יש לעשות את הדבר בצורה מאוד מתונה ולאחר מחשבה מעמיקה. אחרי הכול, להחליף כיוון בחיים זה לא משהו שאנחנו עושים בכל יום ואם זה כרוך (ועל פי רוב זה יהיה כך) בעזיבה של מקום עבודה אחד לטובת השקעה בתחום אחר ושונה לחלוטין, הרי ברור שנדרשת אחריות רבה וחשיבה יסודית האם אכן הדרך היא דרך נכונה ומשתלמת שתוביל בסופו של דבר למוצא הכי טוב והכי נכון.

אז בדיוק לשם כך אנחנו כאן.

אימון אישי לשינוי קריירה

היום, כאשר כל הנושא של האימון האישי הפך להיות כל כך נפוץ וכל כך מטופל, אנחנו עדים לתחומים רבים אשר בהם יכולים אנשים להיעזר גם אם אלו לא ממש קשורים לחיים האישיים שלהם. כמו לדוגמא בתחום העסקי. גם שם יש לאימון הרבה מאוד מה לתרום. כי אחרי הכול ולפני הכול, בתוך הקריירה וניהול העסק יש את האדם שהוא זה שאמור לתפעל את המערכת, לשלוט על כל מה שהוא רוצה להשיג בקריירה שלו ולכבוש את היעדים בצורה מחושבת ונכונה.

כך גם עבור אנשים המחפשים שינוי ורוצים להגיע למימוש עצמי על ידי שינוי קריירה, יש אפשרות לקבל מענה דווקא בעולם האימון. 

זמירות שבת

הדת היהודית היא דת עתיקה עם הרבה טקסים ומסורות שאחריהם יהודים, ובשל כך החשיבות של שירת השבת בדת היהודית היא שהיא מפגישה בין אנשים. זה

קרא עוד »

אירוח כפרי למשפחות

חושבים לקחת הפסקה קצרה מהשגרה היומיומית האינטנסיבית שלכם.? הפסקה כזו שתניב לכם רוגע, שלווה, ותאפשר לכם לצבור כוחות מחודשים? אם כן, אפשר להגשים מטרה זו

קרא עוד »