טיפים לשמירה על עור הפנים

קרמים לפנים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

המאמר באדיבות ג'ליקסיר

עור הפנים של כל אחד ואחת הוא שונה ולכן ההתאמה של התכשירים היא אינדיבידואלית. עם זאת קיימים כמה כללים שעליהם כולם אמורים להקפיד.

שמירה על אורח חיים בריא למען העור 

כדי שהעור יקבל את הנראות המתאימה שלו וכל התאים יהיו חיוניים, חייבים לשתות לפחות עשר כוסות מים בכל יום. מומלץ להקפיד על תזונה בריאה, שמירה על צריכה של כל אבות המזון ואכילה של פרי וירק בכל יום בחמישה צבעים. להמעיט בשימוש במזון או בשתייה המכילים סוכר ולהימנע ככל האפשר מעישון.

חשוב מאד להקפיד על ספורט כאורח חיים ובאופן יום יומי, כדי להמריץ את הדם ולשמור על האיברים הפנימיים ועל רמה של חיוניות.

מכיוון שאנו חיים במדינה ים תיכונית, השמש היוקדת משפיעה רבות על עור הפנים וגורמת להזדקנות שלו. אין מדובר רק בשעות שהאדם נמצא בחוף הים או בסמוך לבריכת השחייה, אלא בכל הליכה ברחוב, או בעת נסיעה במכונית קרני השמש חודרות לעור, לכן יש למרוח בכל יציאה מהבית קרם הגנה ולא רק פעם אחת, אלא כמה פעמים אם נמצאים כמה שעות מחוץ לבית. גם המים החמים של המקלחת אינם מומלצים לפרק זמן ארוך.

העיגולים השחורים והשקיות מתחת לעיניים הן סימנים לכך שהאדם לא ישן מספיק. שינה בריאה ולאורך מספר השעות הנדרש ביום, הוא אחד הנושאים החשובים ביותר לשמירה על העור ולכן יש להקפיד על כך. 

טיפול יום יומי בעור הפנים 

טיפוח העור כולל הסרת האיפור, ניקוי כללי של העור, הזנת הנקבוביות הפתוחות בקרמים לפנים כגו: בקרם לחות בוקר ולפני השינה גם בקרם לחות לילה. מריחה עדינה של הקרם בכל פעם בכיוון מעלה. רק לאחר שהקרם נספג, אפשר להתאפר.