האם אפשר לעשות הדברה בדירה כשיש תינוק זוחל?

האם אפשר לעשות הדברה בדירה כשיש תינוק זוחל?

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

הדבר הכי מרגש בחיים זה תינוק. מדובר על הדבר הכי חמוד בעולם ועל הדבר הכי יפה בעולם אך אנו צריכים גם לזכור כי זה הדבר הכי פגיע בעולם. תינוק חייב שאבא ואמא שלו ישמרו עליו כל הזמן ללא הפסקה מכיוון שאין לו את היכולת או את הידע לדעת מה מסוכן ומה בטוח. אם יש לנו תינוק בבית אז אנו צריכים כל הזמן לחשוב מה טוב בשבילו ומה לא ואנו צריכים לפעול לפי הנחה זו. על רקע זה אנו חייבים להבין גם כי חרקים ומכרסמים יכולים לפגוע בתינוק ולכן עלינו לשקול הדברה . אך אם אנו עושים הדברה בבית כאשר יש לנו תינוק אנו חייבים להבטיח כי היא לא תהיה רעילה לדוגמא הדברה אקולוגית וכי אין כל סכנה לתינוק עמה וזהו משהו שממש אבל ממש אנו צריכים לשים עליו דגש.

אל תבחרו מדביר מבלי לברר עליו את הפרטים הבאים

אין ספק כי יש השפעה עצומה למדביר שאנו בוחרים ואנו צריכים לעשות הכול בכדי לבחור את המדביר הטוב ביותר. כאשר אנו באים לבחור את המדביר אנו חייבים לוודא כי הוא אמין מכמה סיבות. קודם כל אם הוא אמין הוא ייקח מאתנו מחיר הוגן. חוץ מזה אם הוא אמין אנו נוכל להיות בטוחים כי הוא מבצע עבודה טובה והדברה מקצועית. אך הכי חשוב אם המדביר הוא אמין זה אומר שהוא יעשה שימוש בחומרי הדברה בטוחים וכך הוא לא יסכן לא אותנו ולא את הילדים או התינוק שיש לנו בבית וזהו משהו שאנו חייבים לתת עליו את הדעת אם אנו רוצים לפעול בחכמה.

נסו לדבר עם אנשים אשר המדביר עבד אצלם בעבר

בכדי לברר כמה שיותר פרטים על המדביר ובין היתר האם הוא אמין או לא כדאי לנו לפנות אל לקוחות עבר של המדביר ולשמוע מהם האם הוא אמין והאם כדאי להעסיק אותו. ברגע שנדבר עם לקוחות אלו נוכל להבין עד כמה המדביר מקצועי וזה יעזור לנו לבחור אותו ללא חשש או פחד.

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »