בגד ים שלם – רק לנשים מלאות? 

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

 

עד לפני שנים לא רבות, בגד ים שלם היה מיועד בעיקר לנשים מלאות שהתביישו בגוף שלהן או שהרגישו לא נוח להסתובב עם בגדי ים חושפניים. מה עוד שעד לפני כמה שנים, לא כל חברה היתה מוכנה לייצר בגדי ים אחרים עבור נשים מלאות, ולכן זו היתה האופציה היחידה עבורן. 

אך היום המצב מעט שונה משני הכיוונים. מצד אחד, נשים מלאות יכולות למצוא לא מעט אופציות אחרות, כאלה שמתאימות להן יותר, כל אחת על פי מה שהיא רוצה, כל אחת על פי מה שמתאים לה. מצד שני, לא רק נשים מלאות לכאורה, מבקשות ללבוש בגד ים שלם, אלא גם נשים הרבה יותר רזות, נשים שעל פניו, היינו מצפים מהן שירצו ללבוש בגדי ים ביקיני או אחרים. 

לפני שאנחנו נסביר מדוע נשים רבות מעוניינות ללבוש בגד ים שלם, בלי קשר למבנה הגוף ולמראה שלהן, צריך לומר, שהיום אפשר למצוא הרבה מאוד מקומות בהם אפשר לרכוש בגדי ים. בין אם מדובר בחנויות ספורט, חנויות לבגדי ים, ובין אם מדובר בחנויות בגדים רגילות. כמו כן, אפשר למצוא בגדי ים גם באתרי אינטרנט שונים, כולל של מעצבים ומעצבות שמציגים קולקציות ספציפיות ייחודיות משלהם. 

מי לובשת בגדי ים שלם

אפשר לחלק את הקטגוריה הזאת למספר קבוצות. 

ראשית, אם הסטיגמה הייתה שבגד ים שלם הנו בגד ים לנשים מלאות חשוב לזכור שישנן הרבה מאוד בחורות צעירות מבקשות ללבוש בגדי ים שלמים מטעמי צניעות. זה כולל גם בחורות חילוניות, שמעדיפות לא ללבוש ביקיני או בגדי ים חושפניים מסיבה כזו או אחרת. הן מרגישות הרבה יותר נוח ללבוש בגדי ים שלמים. 

שנית, זה עניין של גיל. נשים מבוגרות רבות זונחות את הביקיני ומעדיפות ללבוש בגדי ים שלמים, הן מרגישות הרבה יותר נוח עם זה. 

שלישית, בחורות שנוהגות לשחות בים או בבריכה, הרבה פעמים יעדיפו להיעזר בבגד ים שלם, הוא ישמור עליהן הרבה יותר טוב, יגן עליהן טוב יותר מפני המים. 

ארבע, נשים שלא אוהבות להשתזף, יעדיפו בגדי ים מלאים ולא בגדי ים שישאירו אותן חשופות לקרני השמש.

 

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »