בגדי ים במידות גדולות – מרחיבים את אידאל היופי

קראו בהרחבה

שיתוף פוסט:

המגזינים הראו לנשים כי הן צריכות להיות רק במידות קטנטנות ביותר וחטובות ומושלמות בכל בגד שנלבש. בפועל? אישה לא חוזרת אל הגזרה שלה לאחר הלידה ויש לא מעט נערות וילדות שהיו שמחות ללבוש ביקיני וחוששות לעשות זאת בשל בטן מלאה משל מה שנראה במדיה ובסביבה. בשנים האחרונות חל מאבק שמעלה את המודעות אל גוף מלא יותר ואל הזכות של כל אישה ללכת לים ולכל מקום עם בגד שמחמיא לה.(קראו בהרחבה).

כולם הולכים לים ולבריכה

כל אישה אוהבת ללכת לים ו/או לבריכה, אבל זה יכול להיות מאתגר לרצות ללכת כשאין בגד ים נוח ללבישה. בגד הים מכסה את הגוף בצורה הכי מועדפת על כל אחת ואחת, ועם בגד הים הכי נוח להירטב ואז להתייבש מחדש ביום של קיץ חם. בזמן האחרון זה נעשה הרבה יותר בולט לראות ולהבין כי יש נשים שלא נמצאות במידות של דוגמנית ועדיין מעוניינות ללכת לים בלי לחוש שום סוג של בושה בכניסה אל חנות ההלבשה ולאחר מכן אל הים עם בגד הים הנבחר. היום יותר מאי פעם קולן של נשים במידות נשיות ומלאות נשמע, והוא אומר כי לכל אחת יש את הזכות למצוא בגד ים במידה שלהן ועם כל העגלגלות שאיתה היא נתברכה ללכת לרחוץ את גופן בים או בבריכה.

מבחר רחב של דגמי פלאס סייז

פעם ברוב המכריע של חנויות בגדי הים היו דגמים שרק התחילו במידות קטנטנות ועברו אל מידות שהן 42 או 44 לכל היותר. דבר זה הותיר את הנשים שמגיעות מידות יותר גדולות ללא בגד ים שאיתו הן יכולות לטבול בכיף בים, ואם אכן נמצאה המידה האבודה, יהיה מדובר בכמה דגמים בסיסיים ולא משהו מעבר לכך. למרבה השמחה המודעות הגדילה את כל המבחר עבור נשים שמגיעות בפלאס סייז, והן יכולות לבוש בגדים טרנדיים לגמרי, ואפילו לרכוש שני בגדי ים מידות גדולות מרוב שיש מגוון שכולל דגמים, צבעים ומידות של בגדי ים. העידן הנוכחי הוא הרבה יותר מבורך מבחינת ההבנה כי אישה מגיעה בכל משקל, ולכל אישה מגיע ללכת עם בגד ים אהוב במידה שלה.

זמירות שבת

הדת היהודית היא דת עתיקה עם הרבה טקסים ומסורות שאחריהם יהודים, ובשל כך החשיבות של שירת השבת בדת היהודית היא שהיא מפגישה בין אנשים. זה

קרא עוד »

אירוח כפרי למשפחות

חושבים לקחת הפסקה קצרה מהשגרה היומיומית האינטנסיבית שלכם.? הפסקה כזו שתניב לכם רוגע, שלווה, ותאפשר לכם לצבור כוחות מחודשים? אם כן, אפשר להגשים מטרה זו

קרא עוד »