אתה רוצה שהיא תגיד כן? בחר את הטבעת הנכונה

טבעות אירוסין

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אתה כבר מוכן לשאול את השאלה החשובה בחייך, מתחיל לתכנן את ההצעה ועכשיו הגיע הזמן לבחור טבעת אירוסין לא פחות ממושלמת. המדריך המלא לבחירת טבעת להצעת נישואין שתשאיר אותה ללא מילים (בעצם, עם מילה אחת) – איך ללמוד את טעמה של זוגתך בטבעות, כיצד להתאים את המידה ועוד. 

הכי חשוב – תכיר את הטעם שלה 

הטבעת הזו תלווה אותה לכל חייה לאירועים ובשגרה ועל כן עליה להיות מדויקת לטעם וסגנון ארוסתך לעתיד. בשביל לעשות זאת עליך לענות על השאלות הבאות:

  • האם היא אוהבת זהב לבן, אדום וצהוב?
  • האם היא עונדת טבעות עדינות ודקות או רחבות ובולטות?
  • אילו אבני חן היא אוהבת

ניתן לענות על שאלות אלו בקלות על ידי התבוננות באוסף הטבעות שלה. ניתן להבחין בדפוס קבוע של טבעות אירוסין עם אבן בולטת או טבעות שטוחות, אבני חן מרובעות או עגולות, אבן אחת מרכזית או מספר אבנים קטנות על הטבעת ועוד. אם גם זה לא עזר לך להבין במדויק אילו טבעות היא אוהבת – תבקש עזרה מהבסטי שלה ובני משפחתה. 

שלא תעז לטעות במידת האצבע שלה
טבעת גדולה מדי עלולה להכניס לה רעיונות לראש שאתה חושב שהיא שמנה בעוד טבעת קטנה מדי פשוט תיצור תחושת תסכול נוראית שאי אפשר למדוד את הטבעת ברגע האמת. הדרך הפשוטה והאמינה ביותר לקלוע בול למידת האצבע שלה היא פשוט לקחת אחת הטבעות שהיא עונדת ולמדוד את הקוטר שלה. 

בחירה בחומרי גלם ואיכות העבודה
קיים מבחר עצום של סוגי מתכות, גודל, צורה וצבע היהלום, סוג חיתוך וסגנון עיצובי כך שללא ספק תצליח למצוא את הטבעת המיוחדת עבור אוהבת לבך אצל פרנק אורו תכשיטים.

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »