איך למצוא קוסמטיקאית שיודעת את העבודה

איך למצוא קוסמטיקאית שיודעת את העבודה

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

קוסמטיקאית נותנת שירותים רבים. החל מאיפור לקראת החתונה דרך הוצאת שחורים ועד לטיפולי פילינג חומציים. אלו טיפולים חשובים לצורך שמירה על בריאות העור וכמובן, לצורך קבלת מראה צעיר, רענן וכפי רצוננו. במידה ועברת מקום מגורים בזמן האחרון או שמסיבה כזו או אחרת את מחפשת קוסמטיקאית חדשה או אפילו בפעם הראשונה, עולה השאלה כיצד ניתן למצוא קוסמטיקאית מקצועית שבאמת יודעת את העבודה.

קריטריונים לבדיקת קוסמטיקאית

במידה והנך מכירה נשים שמטופלות אצל קוסמטיקאית במרכז או כל אזור שקרוב אלייך, מומלץ לשמוע את חוות דעתן ואף להסתכל על האזורים בהם הן עברו טיפול אצל הקוסמטיקאית לאחר הטיפול. קריטריון חשוב לא פחות הינו האם יש לקוסמטיקאית הכשרה לנושא. לרוב קוסמטיקאיות יתלו את התעודות שלהן על קירות הקליניקה אך במידה ואין כך המצב, בקשי ממנה להראות לך תעודה ובררי היכן וכמה למדה. בנוסף, קוסמטיקאית שממשיכה לצאת להשתלמויות הינה קוסמטיקאית שחיה את המקצוע. במידה ואת מעוניינת בקוסמטיקאית לצורך טיפול ספציפי כמו הסרת שיער, את יכולה לחפש קוסמטיקאית שתחום זה הינו תחום ההתמחות שלה. שאלה שיש לשאול בכל פעם שמגיעים לטיפול אצל קוסמטיקאית הינה "האם היא מתעניינת בי?". במידה והקוסמטיקאית מתחילה את הטיפול מבלי לבחון את עורך תחילה, ייתכן והיא תעשה שימוש בחומרים ושיטות שאינן מתאימות לעורך במאת האחוזים. במידה ואת מעוניינת בטיפולים קוסמטיים באופן תכוף, הרי שזמינות היא שם המשחק. חפשי קוסמטיקאית שניתן לקבוע אצלה פגישות מראש ושתוכל להתגמש אתך בזמנים במקרה של אירוע לא צפוי.

טיפים נוספים לבחירת קוסמטיקאית מקצועית

בררי האם הקוסמטיקאית נמצאת בקשר עם רופאה אסתטית. ישנם טיפולים אשר קוסמטיקאיות לא עושות וזה יכול להיות דבר טוב שהקוסמטיקאית תוכל להכווין אותך לרופאה אסתטית מומחית בתחומה. בנוסף, אין סיבה לחשוש מקוסמטיקאיות חדשות, הן משקיעות המון על מנת לשמור על מעגל הלקוחות ובמידה ועברו הכשרה לתחום הן בעלות כל הידע המתאים. טיפ למהלך הטיפול הינו אי הסתרה של פרטים מהקוסמטיקאית. הקוסמטיקאית אמנם לא מבצעת ניתוחים או רושמת לך תרופות אך התכשירים וסוגי הטיפולים אצל הקוסמטיקאית צריכים להתאים לך במאת האחוזים.

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »